לקוחות ממליצים עלינו


"מרכז הסמכות החדשה"

מרכז הסמכות החדשה הינו מיזם מקצועי שיתופי של קבוצת פסיכולוגים העובדים יחד ביחידה להדרכת הורים במרכז שניידר. מטרת המרכז היא להפיץ עקרונות מקצועיים בטיפול והדרכת הורים כשעקרונות "הסמכות החדשה" נשענים על נוכחות, עוצמה וגיבוי של מערכי תמיכה לדמות הסמכות. צוות המרכז מעביר הכשרות מקצועיות למטפלים ופסיכולוגים הן בארץ והן באירופה.
מירב מסייעת מאז שנת 2014 למרכז הסמכות החדשה במגוון רחב של שירותים, בעיקרם שירותים כלכליים. השירותים כוללים בניית קבצי עבודה בהתאמה אישית לייעול התנהלות העסק השוטפת, תמחור פרויקטים, כתיבת הצעות מחיר בשם מרכז הסמכות החדשה ויצירת קשר ישיר וניהול המשא ומתן אל מול לקוחות הפונים אלינו לקבלת שירות. אנו מרגישים כי ב"מחלקה הכלכלית" ממש עובדים בשביל העסק שלנו - העזרה היומיומית באה לידי ביטוי בתקשורת ישירה של מירב אל מול לקוחות וספקי מרכז הסמכות החדשה, וכוללת עבודה מול עיריות וגופים ציבוריים ומילוי דיווחים למוסדות ממשלה, גביית כספים, תשלומי משכורות, ועד ניהול חשבון הבנק השוטף, המחייבת אמון וביטחון אישי רב במקצועיות "המחלקה הכלכלית". אלמנט משמעותי נוסף הוא טיפול וניהול הכשרות מקצועיות באירופה, שמירה על קשרים מקצועיים עם גורמים בחו״ל ואף סיוע כלכלי ומקצועי בארגון כנסים מקצועיים.
באהבה והערכה רבה כתמיד,
עידן עמיאל
מרכז הסמכות החדשה


"Sound & Spirit"

בית הספר הבינלאומי לריפוי בתדרים וצלילים מרפאים, מנוהל על ידי ו'איט פד'ר ואורי נצר, מוזיקאים ומנחים בארץ ובעולם.
מירב משרה תחושת ביטחון, רמת מקצועיות גבוהה ושירות אדיב. כשפגשתי את מירב לראשונה בשנת 2015 הופתעתי לגלות דברים על העסק שלי שלא ידעתי, שעזרו לי מאוד. שמחתי כשהבנתי שאני יכולה להתפנות להתמקד בייעוד שלי ולקבל את התמיכה בכל העניינים הכלכליים של העסק, וזה שחרר אותי לעסוק בתוכן ולהמשיך להגדיל את העסק.
ואיט פד'ר
כפר סגול


"מביא שלום בית"

"מביא שלום בית" נולד מתוך השאיפה ליצור הרמוניה ושלום בית, על ידי מתן פתרונות שונים בחלל המבנה או המגורים. העסק פועל בתחום השיפוצים ומספק מענה מקצועי ואמין באזור ירושלים והסביבה.
זה המוטו שלי:
איש 1 שקוראים לו יריב
עם 2 ידי זהב
יבוא עם 3 ארגזי כלים
באוטו על 4 גלגלים
ויעשה מה ש 5 בעלי מקצוע עושים
פניתי אל מירב לפני כ 3 שנים, ומאז ועד היום אנו עובדים יחד בהצלחה.
מירב חקרה ולמדה את העסק שלי, ועם הזמן, בנתה לי קבצים לתמחור, קובץ תזרים מזומנים מסודר וקבצים נוספים בהתאם לצרכים שעלו עם הזמן.
עובדי "המחלקה הכלכלית" מעדכנים עבורי את הנתונים מידי חודש בקבצים השונים שנבנו עבור העסק שלי, ובשיחה עם מירב אני מקבל תמונת מצב עדכנית, ברורה ופשוטה, באופן שוטף, מבלי להתאמץ.
מירב מסייעת לי בתכנון כלכלי עתידי, תוך ביצוע בקרות שוטפות, וראייה אסטרטגית לטווח רחוק.
אני מרגיש רגוע ובטוח, מתוך ידיעה שאני יכול לפנות אל מירב בכל עניין או שאלה, בכל שעות היום, ולקבל עצה מקצועית בנושאים שונים - בשלב המשא ומתן מול לקוחות, בנושאי גבייה מלקוחות ובניהול השוטף של פרויקטים מסוימים ושל עובדים.
מירב מכירה את העסק שלי ומבינה איך הוא פועל כאילו היה שלה. אני מרגיש כי עבודתה מונעת מתוך דאגה אמיתית לעסק שלי, בדיוק כפי שהיא פועלת למען העסק הפרטי שלה..
יריב קוג'מן
"מביא שלום בית" תיקונים ושיפוצים בירושלים


"מדבריא"

"מדבריא" מתמחה בסדנאות בריאות ייחודיות בצפון הנגב. אנו מאמינים ביכולתו של האדם להפעיל את כוחות הריפוי הטבעי הטמונים בו, במסגרת העצמה אישית ורכישת כלים לאורח חיים בריא, בין היתר, באמצעות מזון צמחוני או טבעוני טעים להפליא, המספק לגוף את כל צרכיו.
אני נעזרת בשירותי "המחלקה הכלכלית" כאשר אני זקוקה לתמחר פרויקטים שונים – בין היתר סדנאות או נופשי בריאות בארץ או בחו"ל. בסיום הפרויקט אני מקבלת סיכום כלכלי של בקרת תקציב מול ביצוע, ולומדת ליישם את המסקנות בפרויקטים עתידיים. נוח לי לקבל תמונה מלאה ומדויקת של הנתונים והסבר פשוט וידידותי. מירב מסייעת לי בעת הצורך בתהליכי משא ומתן מול ארגונים וחברות הפקה, ואף מפיקה בשם "מדבריא" הצעות מחיר הכוללות את כל הסעיפים ה"קטנים" שחשוב לשים לב אליהן, כך שתמיד אצא נשכרת.
מירב מכירה אותי ואת העסק שלי היטב, את אופי הפעילויות, את רוח הדברים – מתוך היכרות זו היא משתדלת לייעץ ולכוון, כאשר במוקד העניין נמצאים תמיד האינטרסים הכלכליים והרווחיות שלי.
חניתה הרשקוביץ
מדבריא


"מרכז יעדים"

מרכז יעדים היא קליניקה בה מוצע טיפול ייחודי - "אימון טיפולי", הניתן ע"י פסיכולוגים ועו"ס המתמחים בהנעת תהליכי שינוי.
נעזרנו ב"מחלקה הכלכלית" לשם ייעול העבודה השוטפת, גביית תשלומים ומעקב אחר המחזור העסקי החודשי של הקליניקה. מירב בנתה לנו קבצים שאנו משתמשים בהם ומעדכנים אותם מידי חודש, והם מסייעים לנו לקבל תמונה נכונה של ההוצאות וההכנסות ולתכנן קדימה.
הרצינות והמחויבות של מירב, לצד הזמינות הגבוהה והתחושה כי היא מסורה כולה להצלחת הקליניקה שלנו - הפכו את העבודה עמה לאפקטיבית ולנעימה במיוחד.. אני ממליצה בחום!
ד"ר שירה שלם
מנהלת מרכז יעדים


"דג זהב אנימציה"

דג זהב אנימציה הוא סטודיו בוטיק המתמחה ביצירת סרטי אנימציה עבור עסקים וסטארטאפים.
"המחלקה הכלכלית" סייעה לנו בהקמת דוחות אקסל לייעול העבודה השוטפת, ביניהם דוח מסודר למעקב פרויקטים. מירב עובדת איתנו כבר כמה שנים ומסייעת לנו בניהול ועדכון שוטף של התזרים הכספי של העסק, בבניית הצעות מחיר ובניהול משא ומתן מול לקוחותנו, כאשר המטרה היא להתקדם מול תכנון אסטרטגי ארוך טווח להשגת יעדים שיווקיים וכלכליים.
מאיה וקסלר
דג זהב אנימציה


"לאה חובל שירותי כתיבה"

אני עוסקת בעריכה לשונית, הגהה לטקסטים, עריכת תוכן, כתיבת תוכן, ותרגום.
מירב סיפקה לי שירותים הקשורים לבניית אסטרטגיה שיווקית, ושירותים בתחום הכלכלי.
מיתוג ומיצוב מחודש / שיקום ובניית שם מותג –
קיבלתי ממירב הדרכה עסקית בנושא ההתנהלות מול לקוחות העסק שלי, התקשורת עימם, ושיפור שביעות רצונם למטרת יצירת "לקוחות חוזרים" או הפניות.
שם המותג שלי קיבל תנופה בזכות שיתופי פעולה שמירב סייעה לי ליצור עם קולגות איכותיים מהתחום. שיתופי פעולה אלו אפשרו לי להכניס יותר פרויקטים, הגדילו את מגוון השירותים הנלווים שהעסק שלי מציע והעצימו את יכולותיו.
התנהלות שוטפת -
מירב בנתה לי מחירון שירותים אישי – מחירון המאפשר לי להתפרנס בכבוד אל מול השקעת הזמן בעבודתי, ומתוך בדיקת מודל התמחור המקובל בתחום ובחינת מחירי המתחרים שלי.
מירב ליוותה אותי בכתיבת הצעות המחיר ללקוחותיי, והדריכה אותי כיצד "לשחק" עם המחיר ברגישות, תוך התחשבות ביכולות הלקוח, כמות ההשקעה הנדרשת ממני בביצוע העבודה, ומצב הכנסותיי החודשי.
מירב עזרה לי לבחון מחדש את כל ההתנהלות הכלכלית שלי, העסקית והאישית - הכנסות אל מול הוצאות, ויצרה תמונה ברורה ושקופה והמון סדר, שכעת מאפשר לי להתארגן טוב יותר ולתכנן לטווח ארוך.
מירב עזרה לי בחסכון של כסף בפועל –
חיברה אותי עם מומחית לקידום אתר, אשר עושה את עבודת הקידום בצורה מקצועית ואמינה, בחצי מעלות הספק הקודם שהיה לי.
חיברה אותי עם נציג בכיר מקרן הפנסיה שלי, שנתן לי תנאים טובים יותר מאלו שניסיתי להשיג בעצמי.
עשתה עבורי סקר שוק ודיברה בשמי עם נציגי הבנקים השונים, לטובת השגת הוזלה בריבית על הלוואות ולצורך קבלת תנאים טובים יותר כלקוחת בנק בעלת עסק עצמאי
התנהלות מול לקוחות וסגירת עסקאות –
מירב הדריכה אותי כיצד ליצור שיח ענייני מול לקוחות פוטנציאליים ולקוחות קיימים, כיצד ליצור תיאום ציפיות מראש, כיצד להגיב ללקוח לא מרוצה, וכל ההתנהלות מתחילת ההתקשרות עם הלקוח ועד למסירת העבודה בפועל. בשלב מסוים קבענו כי ההפניות המגיעות אליי יועברו אל מירב – מרגע זה - כל הפניה שהעברתי אליה, נסגרה או טופלה באופן מקצועי ומהיר ביותר על ידה. העזרה שלה גרמה לי לחוש בטחון והוסיפה לי עבודות והכנסה באופן שוטף.
מירב כתבה עבורי מסרים שיווקיים ושלחה בשמי מיילים לקהל פוטנציאלי, על מנת לגייס לקוחות חדשים.
מירב התחילה לעבוד בשביל העסק שלי כבר מפגישתנו הראשונה והראתה מקצועיות ונכונות רבה לסייע לי בכל מצב. היא עשתה מעל ומעבר למצופה, הקדישה זמן ומאמץ כדי לעזור לי בכל תחום - כלכלי, עסקי ושיווקי, וכל הדרך יזמה והעלתה רעיונות והצעות לשיפור אשר לימים יושמו בפועל.
מירב סיפקה לי שירות אישי והייתה זמינה עבורי הן במייל והן בטלפון ברוב שעות היום, הקדישה לי מזמנה וממרצה ואני מרוצה מאוד!
אני ממליצה לכל מי שצריך עזרה כלשהי בעסק להיעזר במירב.


"שפי ניהול פרוייקטים"

שפי ניהול פרויקטים : יעוץ עסקי ואסטרטגי.
לילי שפי, יועצת עסקית המובילה מיזמים ועסקים משלב הרעיון ועד גיוס ההון. חיבור למשקיעים ומקורות הון בהתאם לצרכי החברה.
מירב שטרן היא שותפה מלאה להצלחת העסק שלי. מאז שנת 2014 אני מקבלת תמיכה מקצועית וארגונית מעולה, כך שאני יכולה להתרכז בלקוחותיי ללא הסחות דעת, תוך ביטחון מלא שהעסק מתנהל כראוי.
לילי שפי
מנהלת תחום פיתוח כלכלי בקרן מיראז' ויועצת לארגונים