עבודה מרחוק


אנו חיים בעולם שהופך יותר ויותר גלובלי, הטכנולוגיה מתקדמת, והרעיון של עבודה מול עובד "מרחוק" הוא די פשוט ואפילו מתבקש!כמעט הכול ניתן לעשות אונליין. החל מקיום דיונים וישיבות, תוך צפייה מקבילה ו"חלוקת מסך" על ידי מתבוננים היושבים במקומות מרוחקים, ועד לעבודה על קבצים הנמצאים בתיקיות משותפות, היושבות על גבי שרתים חיצוניים (כגון DropBox) והגבולות הפיזיים אינם עוד..

כיום ניתן להימנע מהעסקת עובד, ולשלם נטו עבור זמן עבודה. תשלום עבור "נוכחות פיזית" של עובד, גם כשאין מספיק עבודה למלא את זמנו, מוחלפת בזמנים אלו בתשלום עבור תוצרים איכותיים המבוצעים על ידי מומחים בתחומם, וכל זאת - בהתאם לכמות שעות עבודה הנדרשת בפועל, אשר מותאמת ספציפית עבור העסק וצרכיו. זאת ועוד, יותר ויותר בעלי עסקים מבינים כי מה שבאמת רלוונטי הוא לא ה"פיקוח" על עובד נוכח, כי אם רמת הביצועים, איכותם והיעילות באספקתם.

השירותים שאנו מספקים, מאפשרים פתרונות מקצועיים לעסק ואינם כרוכים ביחסי עובד מעביד. הם נבנים כ"חליפה" מותאמת לקוח ("Custom-Made"), הן מבחינת הצורך ותחום הסיוע הספציפי לעסק, והן מבחינת התקציב והיקף העזרה שהעסק יכול להרשות לעצמו. יחד עם בעל העסק אנו יוצרים הגדרת צרכים אמיתית, וכנגזרת יוצרים הגדרה לשירותים אשר יסופקו בפועל.

בעלי עסקים הזקוקים לסיוע מותאם, מידתי, בעלות מינימלית, ללא מחויבות ועלויות מעסיק – ישמחו לגלות כי התקשרות במיקור חוץ עם מומחים, לטובת ניהול כלכלי מקצועי ותפעול שוטף נכון של העסק שלהם, היא מתבקשת, הגיונית ונוחה בהרבה מהאופציה המסורתית של העסקת עובד. וכך - מתקיימת המשוואה של מקסימום עלות-תועלת!